Новини
Свято врожаю
27 жовтня, на початку осінніх канікул, в школі відбулося традиційне Свято врожаю.
В ньому приймали
участь учні 1-9 класів. Розпочався захід піснями та віршами про щедрий урожай,
рідну українську землю, чарівну золоту осінь. Прославляли почесну працю
хлібороба. Ознайомилися з народними традиціями щодо святкування обжинків,
навіть дідуха принесли.
Веселий, святковий настрій панував і в другій частині свята, яке відбулася у вигляді КВК.
Змагалися учні різних класів, що об’єдналися в дві команди «Пшениця» та «Ячмінь». А суддями були учні 9 класу та вчителі. Програма КВК була така:
1. Відгадай назву команди.
2. Конкурс капітанів.
3. Конкурс «Посади картоплю».
4. Конкурс «Збери урожай».
5. Конкурс «Попелюшка».
6. Конкурс «Реклама 2009».
7. Конкурс «Ходить гарбуз по городу»(власна інсценізація).
8. Музичний конкурс
За результатами голосування І місце отримала команда «Пшениця», а друге почесне місце - команда «Ячмінь». Переможці отримали головний приз – духм’яний коровай, яким, звісно ж, поділилася з суперниками і всіма присутніми на святі. Свято вдалося, бо ще довго не розходилися по домівках, а куштували коровай, спілкувалися.