14
грудня 2009 року в школі проводилися змагання з хімії
між
учнями 8 та 9 класу.
Наслідки
були такими:
1 місце – Тіхонов
Антон, учень 9 класу.
2 місце – Брана
Руслан, учень 8 класу.
3 місце -
Калашник Олександр, учень 8 класу.
4 місце – Черниш
Євген, учень 9 класу.
5 місце – Бондаренко Артем, учень 8 класу.
6 місце – Мироненко Сергій, учень 9 класу.