14 грудня 2009 року в школі проводилися змагання з хімії

між учнями 8 та 9 класу.

 

Наслідки були такими:

 

   1 місце – Тіхонов Антон, учень 9 класу.

    2 місце – Брана Руслан, учень 8 класу.

    3 місце -  Калашник Олександр, учень 8 класу.

    4 місце – Черниш Євген, учень 9 класу.

    5 місце – Бондаренко Артем, учень 8 класу.

    6 місце – Мироненко Сергій, учень 9 класу.